Green Life Párty

Home/Green Life Párty

GREEN LIFE PÁRTY 6

… slet ochránců divočiny, deštných pralesů a oceánů …

 

Přijměte srdečnou pozvánku na již 6. společensko-rodinné, zeleno-modré setkání v české přírodě, kde se opět po roce setkají příznivci projektů Green Life a Blue Life.

Máme pro Vás připravený krásný program plný pohody a překvapení. Bude se promítat, dražit, tančit a zpívat kolem ohně za zvuků bubnů. Těšit se můžete i na koncert a zajímavé programy pro děti i dospělé…

Pokud organizujeme během roku 2017 nějakou akci, na které byste neměli chybět, tak je to právě letošní Lubenec. 

Vzácným hostem Green Life party 2017 je spirituální žena Helena Houdová.

 

 

Akce se uskuteční v rekreačním středisku LUBENEC v okrese Louny a to v termínu od 26. – 28. května. 

Ubytování: Ubytování je zajištěno v chatičkách 

Stravování: Výborné veganské kuchyně se zhostí jako obvykle naše úžasná ŠAMBHALA, která připraví tradičně snídani, oběd a i večeři. Zakoupit se bude dát přímo u kuchařů.  Pití (pivo, víno, nealko zajišťujeme my, spolek Prales dětem). 

Cena:

 • 600 Kč / osobu za celou akci. 
 • 500 Kč / za 2 dny ( 1 noc) 
 • 450 Kč / dítě ve věku 6 – 12 let
 • dítě do 5 let zdarma

V ceně není jídlo, které si každý bude moci dle chuti a hladu zakoupit u ŠAMBHALY.

Spolek Prales dětem zajišťuje pivo, víno, kávu, čaj a nealko, které bude k dispozici po celou dobu akce a je započítáno v ceně.

 

Prosíme zájemce o účast, aby se dopředu nahlásili na email info@pralesdetem.cz a zaplatili celou částku na účet 

2200885295/2010 . Do poznámky uveďte  SVÉ JMÉNO a LUBENEC ať platby dohledáme.

 

S sebou:

sportovní oblečení, spacák, sklenici na pivo/víno, hudební nástroj kdo má možnost, dovezte drobné, vtipné a pokud možno ručně dělané dárky do tomboly 🙂 , a kuchtíci nějakou VEGANSKOU POCHUTINKU 🙂 budeme opět vyhodnocovat a pro vítěze bude dárek. 

A stejně jako minule, dorazí Hanka s Alešem, kterým můžete dovézt nějaký ten elektroodpad, či hliník. Jen budou mít malé auto, tedy vše jen do velikosti malých spotřebičů, hlavně telefony, hliníková víčka, plechovky, kábly, laptopy, atd…

Součástí zábavného večera bude tradiční tombola, jejíž obsah vytvoří samotní účastníci, které tím žádáme o výrobu a dovezení hodnotných, krásných i vtipných cen.

Dále vyhlašujeme 2. ročník veganských pochutin, které budou opět veřejně vyhodnocovány porotou a tři nejlepší dobroty bez masa, mléka a vajec, budou odměněny.

Zúčastněné děti do 15ti let budou začleněny do vědomostního kvízu, který koresponduje s projektem NEPZ na českých, moravských a slovenských školách.

 

POZOR, POZOR!

Připravte se na superzábavnou a hlavně prospěšný 2. ročník dražby, jejíž výtěžek půjde, stejně jako z tomboly, na podporu záchrany deštného pralesa!!! 

 

Těšíme se na Vás, spolek Prales dětem.

PROGRAM 26.-28.5.:

26.5. (pátek): sraz do 18 hodin. Od 19:00 hodin oficiální zahájení Green Life Párty a od cca 20 h očekávejte Párty s hudbou a tancem a nebudou chybět ani bubny a jiné …

27.5. (sobota):

 • ranní jóga s Hankou 
 • 10:00 – 12:00 hodin zahájení programu, sportovní a společenské akce, příprava dřeva na noční pohanský oheň, možnost výuky na bubny (kdo má možnost, vlastní buben, k zapůjčení je omezený počet). Dále sebeobrana dlouhou tyčí aneb koště jako zbraň (Marek Volf). Společné foto  :), oběd…
 • 12:00 – 13:00 hodin bude probíhat pro zájemce sraz DOBROVOLNÍKŮ, kteří se chystají na Sumatru a rádi by i nějaké další informace.
 • 14:00 – 15:00 hodin povídání Heleny Houdové o pralesích a přirozenosti, v doprovodu hudby.
 • 16:00 – 17:00 h sraz členů Green and Blue, večeře. Prodej lístků do tomboly. Pro zájemce bude opět jóga s Hankou.
 • 16:30 hodin sraz členů a sponzorů GL a BL,
 • od cca 18:30 hodin zahájení společenského večera. Jako první přednášky se ujme Katarina Král z Czech Labels and Friends, která nás seznámí s ETICKOU MÓDOU. Následovat budou filmy a povídání Green and Blue. Závěr večera proběhne tradičně veselou tombolou a dražbou obrazů, keramiky a jiné a vyhodnocení VEGANSKÝCH pochutinek.
 • 22:22 hodin slavnostní zapálení pohanského ohně s bubnováním a divokými tanci  (v případě špatného počasí se bude pokračovat volnou zábavou s hudbou a tancem ve vnitřních prostorách).

28.5. (neděle): 

 • 11:00 hodin dopolední úklid areálu, sraz všech účastníků Green Life Párty s poděkováním za spolupráci, předání chatek,
 • 12:00 hodin ukončení akce a rozjezd domů…

 

 

V případě nějakých nejasností, či tápání po cestě, telefon na nás: 732 227 248

 

A zde je i mapa, kde to vlastně budeme: