Podpoř projekt Green Life 

Spolek Prales dětem financuje projekt Green Life, aniž by požíval jakýchkoli systémových dotací a odmítá podporu organizací, které vytvářejí fiktivní podporu ochrany pralesů a přitom je sami ničí, aniž by byly ochotny přiznat svůj podíl viny na tomto nadnárodním zločinu. Snažíme se nezpronevěřit a jít cestou spolupráce s lidmi a dětmi, které potřebují dobrý a čestný příklad.

Je na každém z Vás, jak budete ochotni podpořit čistý a poctivý projekt Green Life, který vytváří světový příklad soukromé ochrany deštných pralesů a ohrožených druhů zvířat:

ZACHRAŇ PRALES 

  •  900 Kč + 38 Kč poštovné a balné (nebo 75 Kč měsíční stálý bankovní příkaz) – každý z Vás může zachránit svůj AR deštného pralesa ve prospěch rozšíření rezervace Green Life na Sumatře, která je světovým příkladem spolupráce lidí na ochraně světového přírodního dědictví deštných pralesů a ohrožených druhů zvířat. Více o záchraně pralesa zde.
  • TRANSPARENTNÍ ÚČET ZACHRAŇ PRALES: 2000885303 / 2010

PŘEDPLAŤ SI ČASOPIS GREEN LIFE

  • předplaťte si již 3. ročník časopisu Green Life, který vás opět zavede do divoké přírody planety Země, seznámí vás s pravdou o životě a skutečném významu zvířat pro Zemi. Budete se dozvídat zprávy z projektu Green Life a zároveň odebíráním časopisu budete podporovat projekt Green Life na Sumatře. Každý vlastník časopisu Green Life se stane ochráncem deštného pralesa na Sumatře! Více o předplatném zde.

PODPOŘ TYGŘÍ HLÍDKU

KUP SI ORIGINÁLNÍ TRIČKO

KUP SI PLACKU

kup si placku Green Life a podpoř provoz Spolku Prales dětem a ochranu divokých druhů zvířat na Sumatře.

  • velká placka 50 Kč (44 mm)
  • malá placka 30 Kč (25 mm)

Více info na info@pralesdetem.cz

Justýni pro zvířata chrání prales

zakoupením některého z ručně vyráběných výrobků pro psy a kočky podpoříte nejen neziskovou organizaci Justýni pro zvířata, která se zabývá charitativní pomocí pro opuštěná a týraná zvířata ale i nás, poněvadž Justýni na základě prodaných výrobků podporují záchranu deštného pralesa… Tedy čím více prodaných přetahovadel nebo třeba tenisáků, tím více metrů pralesa 🙂

Více se dozvíte zde: JUSTÝNI PRO ZVÍŘATA z.s.  nebo na facebook stránce: https://www.facebook.com/events/370079316435426/

Vaše podpora, záchrana pralesa, podpora vzdělávání a přímé ochrany tygrů, či zakoupení si propagačního předmětu a zapojení se do spolupráce na projektu Green Life je krásným činem, který ukazuje lidem cestu spolupráce na ochraně deštných pralesů a ohrožených druhů zvířat na Sumatře.

Díky!