Kalendář akcí

Home/Kalendář akcí

Kalendář akcí 2018

Přátelé Green Life a Blue Life,

jsme opět v mrazivém Česku a připravujeme se na veledůležitou jarní promítací šňůru plnou setkání s lidmi, s účastí na festivalech s našimi info stánky, s přednáškami po veřejnost i ve školách.

Vezeme nepřeberné množství informací, událostí a záběrů, které budeme aktuálně zpracovávat. Naše pozice se postupně mění v hybnou a důležitou nesystémovou sílu ochrany ohrožených druhů zvířat. 

Připravujeme celostátní nadupanou promítací šňůru, kde se dozvíte nejen zkušenosti s ochranou přírody v Rusku, ale především novinky ze Sumatry, z nichž se budete  nejen radovat, ale zároveň se vám bude tajit dech. Též zahajujeme další kolo projektu Nejbohatší ekosystémy planety Země a žádáme vás o spolupráci na získávání dalších základních a středních škol, které jsou klíčem k probuzení mladé generace ve vztahu k poctivé ochraně přírody a zvířat, která nepotřebuje systémové vědce, ale odvážné a odhodlané ochránce, které podporuje široká veřejnost.

Těšíme se Vás!    

PROGRAM JARO/LÉTO 2018

  • 3.3. Brno – Vegan fest
  • 21.3. Nymburk – restaurace Klíček – Cesty pralesem, pořádá Maruška Kovářová a Filip Novák ( od 18:00 h)
  • 24.3. Praha – Betlémská kaple – Holistic Europe Conference ( 15:10-16:40)
  • 9.4. PrahaOptika Jaroslav Policar, Bruselská 635/2 (19:00 – 22:00 h) – Alena Hosnedlová
  • 10.4. Chomutov taneční škola STARDANCE, Havlíčkova 4184 (od 18:00 h)
  • 11.4. MostHostinec na náměstíčku, P. Holého 1393/4 ( od 18:00 h)
  • 17.4. KyjovKyjovský Pivovar – třída Komenského 596, (od 18:00 h)
  • 18.4. BrnoTři ocásci – Tř. Kpt. Jaroše 18 (zahájení od 17:00 h formou benefiční večeře, promítání od 18:00 h)
  • 21.4. PacovDen Země – celodenní akce s promítáním
  • 24.4. Teplice – Focus kafe, Školní 26 (od 18:00 h)
  • 25.4. Děčín – Čajový Klub Ve Vlnách, Hudečkova 664/1 ( od 18:00 h)
  • 1.5. PrahaVeggie Náplavka LIFE (celodenní akce se stánkem Green and Blue)
  • 2.5. VeleňOÚ Veleň, Hlavní 7 (od 18:00 h)
  • 3.5. PrahaVnitroblok – v prostory Jack Daniels Musician Factory, Tusarova 31 (od 19:00 h)
  • 3.5. České BudějoviceSportcentrum delfín, B. Němcové 54 (od 18:00 h) přednáší Aneta Tonzárová
  • 12.5. OlomoucVeggie Fest (zde nás najdete se stánkem + naše přednáška pro děti)
  • 14.5. NymburkKino sokol Nymburk (foaye), Tyršova 174/6 (od 18.00 h)
  • 16.5. Trutnov – Horský klub Mates, Svatojánské náměstí 47 (od 18:30 h)
  • 17.5. Rychnov n.Kn. – Skautské středisko, Na Dubince 240 (15:30 h)
  • 17.5. Rychnov n.Kn. – Rychnovský dětský sbor/zkušebna, Komenského 1579 (od 18:00 h)
  • 18.5. Hrochův Týnec – Kulturní Dům v Hrochově Týnci (od 18:00 h)
  • 22.5. ZlínGulliver (kavárna, cukrárna, čajovna), třída Tomáše Bati 3705/budova zlínské polikliniky (od 18:00 h)
  • 23.5. Rožnov pod Radhoštěm (čekáme na potvrzení)
  • 24.5. HolešovTYMY středisko volného času, Sokolská 70, (od 18:00 h)
  • 25.5. PlzeňPechaKucha Night
  • 28.5. PrahaKasárna KarlínPrvního Pluku 2, Praha 8 Karlín ( od 19:00 h)
  • 29.5. Česká Lípa restaurace Wildcook, B. Němcové 2942 ( od 18:00 h)
  • 1.-3.6. VanovGreen Life Párty (Rekreační středisko Úsvit), Vanov 
  • 5.6. Bzenec
  • 6.6. Veselí na Moravě
  • 7.6. Brno
  • 8.-10. PálavaFestival Radost – účast se stánkem na festivalu
  • 21.6. Kolín Mezinárodní den jógy, studio RelaxMe, Zborovská 1100 (od 16:00 h) – akce na záchranu pralesa
  • 22.-23.6. Krásná Lípa Svatojánské slavnosti, Vlčí hora 147 – účast se stánkem na slavnostech

Partneři projektu Green Life: