„VŠE V PŘÍRODĚ – KAŽDÁ KVĚTINA, KAŽDÝ STROM A KAŽDÉ ZVÍŘE – NÁS MŮŽE MNOHÉMU NAUČIT.“
ECKHART TOLLE

Rádi bychom vam představili další firmu, která se se svými produkty připojila k projektu Green life nejen finanční podporou, ale i kusem zachráněného pralesa a nákupem fotopasti v ramci monitorovaciho programu Oko Země.
Firma DoktorBio s.r.o. je nadšencem do zdravého životního stylu a své zkušenosti načerpala nejen doma, ale i v zahraničí.

Tímto bychom chtěli poděkovat eshopu matchaga.cz za pravidelnou podporu našeho projektu a také za jejich bio veganske elixíry na imunitu.

Tak s chutí na houbu #chaga a na zeleny čaj #matcha jejichž kombinace je ideální na posílení zdraví a pro více energie do života! Hlavně nyní na podzim …

Jsme nadšenci do zdravého životního stylu a čerpáme ze zkušeností získaných doma i v zahraničí. Především pobyt v Austrálii byl velice osvěžující a nadčasový, nikde ve světě nebyla touha po zdraví a spojení s přírodou cítit tak silně, jako právě na plážích a v parcích u protinožců.

Milníkem se pro nás stalo objevení medicinální houby Chagy a dodavatele, který tento přírodní dar ručně sbírá za polárním kruhem v certifikovaných bio lesích Finska. Maximální důraz je kladen na udržitelnost zdrojů, ochranu přírody a kvalitu. Domníváme se, že to nejdůležitější v lidském organismu, je náš imunitní systém. A právě Chaga, jako poklad arktických lesů bohatý na beta glukany a adaptogeny, o něj intenzivně pečuje. Je také štítem proti negativnímu dopadu stresu, hodí se tedy pro všechny, kteří čelí fyzicky nebo psychicky náročné práci.

Chagu si můžete vychutnat i v kombinaci s bio japonským zeleným čajem Matcha pro podporu energie, koncentrace a metabolismu. Naše produkty jsou v bio/vegan kvalitě a slouží k přípravě nápojů, do smoothie nebo jogurtu.

Více na www.matchaga.cz

Pro představu, jak Chaga vypadá a z jakého prostředí ji dovážíme, můžete juknout zde.