Dne 1. května 2015 přišel Spolku Prales dětem tento dopis s balíčkem, v němž byly 2 vysílačky:

„Děkuji, že jste, protože cítím a vím, jak moc jste důležití. Přeji Vám, aby vaše víra byla pořád silná, a aby se k vám hlásili lidé, kteří jsou stejně naladěni a bylo vás (nás) víc a víc. Přeji si, abych vám mohla poděkovat osobně. S láskou a vděčností Lenka N. (14 let)“.

“Mé přání pomoci planetě Zemi mě dovedlo, jak už hodněkrát na stránky Green Life. Tentokrát jsem uviděla článek o tom, co potřebuje protipytlácká hlídka. Článek jsme si pročetla a moji pozornost upoutalo to, že potřebují vysílačky. Né náhodou jsme vysílačky co jsem měla doma a chtěla prodat neprodala. Bylo jasno. Když můžu, tak pomůžu. Jsem vděčná za to, že mohu pomoci a je mi krásně když vím, že to pomůže zachránit nám rovné bytosti – zvířata.

“Věřím, že každý z nás dojde k rovnosti a jednotě se vším a všemi. “

“Planeta Země potřebuje pomoc nás všech.”

Lenka N. 14.let

Tato 14ti letá slečna poslala 2 ruční vysílačky ve prospěch proti pytlácké hlídky Green Patrol na Sumatru. Nejdříve je chtěla prodat, ale poté, co objevila projekt Green Life, tak se rozhodla jinak. I přes svých mladých 14 let je Lenka N. velkým příkladem ostatním lidem, kteří jsou mnohem starší než ona! Díky! 

Webová stránka slečny Lenky na podporu projektu Green Life: LETSLIVEWITHNATURE

IMG_4732