2. demonstrace proti propagaci zabíjení zvířat pro trofeje a zábavu na Mendelu univerzitě v Brně.

Home/Aktuality/2. demonstrace proti propagaci zabíjení zvířat pro trofeje a zábavu na Mendelu univerzitě v Brně.

2. demonstrace proti propagaci zabíjení zvířat pro trofeje a zábavu na Mendelu univerzitě v Brně.

Vážení přátelé a příznivci projektu Green Life,

jak jistě víte, tak se v současné době snažíme o odpor vůči propagaci trofejových lovů na Mendelově univerzitě v Brně a v České televizi. Náš aktivní odpor pokračuje! Tedy si Vás dovolujeme pozvat a zároveň vyzvat k účasti na již 2. demonstraci, která se bude konat dnes 12. května od 15:00 hodin před univerzitou Mendelu v Brně na ulici Zemědělské. Demonstrace je řádně nahlášená a schválená městským magistrátem i policií, která dohlídne na řádný průběh a pomůže nám ohlídat možné provokace ze strany odpůrců našich aktivit.

V minulém týdnu byl rektorovi Mendelu zaslán otevřený dopis, kterému se měl vyjádřit. Nakonec rektor neuznal za vhodné odpovědět a pověřil odpovědí svého kacléře, který odpověď zcela neuspokojivě a opět lživě. Je s podivem, jak univerzita Mendelu otevřeně lže, mlží a výhybá se přímým odpovědím.

Dále zde přikládáme i vyjádření kancléře univerzity Mendelu. Udělejte si obrázek!

Na závěr si zde můžete přečíst i veřejné vyjádření neziskové organizace Nadace na ochranu zvířat, včetně vážené paní Marty Kubišové.

Na záznam z 1.demonstrace se můžete podívat zde: 1.DEMONSTRACE

Děkujeme za Vaši podporu, pomozte nám hájit pravdu a právo zvířat na život!

 

About the Author:

3 komentáře

 1. Markéta Ilková 14.5.2015 at 13:23 - Reply

  Hezký den,

  bylo mi ctí podpořit tuto akci v Brně. I když jsem přijela až z Chomutova, tak toho vůbec nelituji. Naopak, brala jsem to jako příjemnou projížďku vlakem i také exkurzi po městě. Hřálo mě u srdce, když jsem šla v průvodu – není mi lhostejné, co se v dnešním světě děje.. Je až smutné, že někteří zavírají oči a vůbec nechápou nebo ani nechtějí pochopit, oč tu vlastně jde. Budu dělat vše pro to, aby se lov nestal běžným “koníčkem” mezi lidmi, a “úsměvně” se nepropagoval v mediích. Od mala přírodu miluji, chráním ji, když se procházím v lese, tak sbírám odpadky po lidech, starám se o útulky, tak proč to nedělá každý? Ten kdo má peněz málo, spíš pomůže, než ten, kdo se v nich “topí”..

  Moc Vám fandím a Váš skvělý časopis odebírám, je nejlepší :-)!

  S pozdravem

  Markéta Ilková
  Chomutov

  • Zuzka 9.9.2015 at 8:52 - Reply

   Dobrý de Markéto,

   tak nějak jsem zapomněla chodit na komentáře k příspěvkům a tak se moc omlouvám, že odpovídám/reaguji až nyní, po x měsících… I nám bylo ctí a moc si toho vážíme, že jste jela až z Chomutova…lidí musí pochopit, že pokud se nám něco nelíbí, měli bychom se tomu umět postavit a podpořit to…tichý protest za sociálními sítěmi a za televizí je k ničemu…jen činy a projev tváří v tvář dokáže něco změnit… dík za to že jste! Zuzana

 2. petr 18.5.2015 at 15:30 - Reply

  Jsou to hnusní zločinci a ty zvířata jsou ve velkém ohrožení kvůli pytlákúm.

Napsat komentář