Ve velkém očekávání se nesla premiéra filmu Planeta Zvířat, která se uskutečnila v sobotu 3. 10. 2015 v brněnském kině Lucerna. V kině usedlo do sedadel přes 100 diváků, kteří zhlédli 45 minutový dokument o divočině planety Země a vyslechli pádné argumenty o nutné ochraně přírody a zvířat v současném světě. Byli vyzváni k aktivní účasti ochrany deštných pralesů na projektu Green Life a k ohleduplnému způsobu života ke všem živým bytostem, včetně Země.

Krásná slovenská herečka Lucia Jagerčíková přednesla filozofický koncept Ústavy Země pana prof. filozofie Josefa Šmajze z Masarykovi univerzity a společně se pustili do debaty o skutečných hodnotách na této planetě.

Hosté se dozvěděli o pokračování česko-indonéského projektu Green Life. Příjemný a poučný společenský večer byl zakončen tombolou o hodnotné ceny, včetně dobrovolnického pobytu Green & Blue na Sumatře.

Večer se mimořádně vydařil a v úplném závěru majitel kina zakoupil 1 ar pralesa na podporu rozšíření 1. Dětské pralesní rezervace Green Life na Sumatře, kde se Češi snaží od roku 2009 chránit deštný prales a ohrožené druhy zvířat na hranici s národním parkem Gunung Leuser.

Výtěžek 11.000 Kč bude odeslán na podporu dokončení výstavby Tygřího domu na Sumatře, který bude prvním vzdělávacím centrem na ochranu pralesů a tygrů v Indonésii. Děkujeme všem za účast, podporu a spolupráci!