Zveme Vás na krásný večer s povídáním o deštných pralesích a projektu Green Life, který se uskuteční v prostorách naší partnerské školy NEPZ, na ZŠ Tyršova, na ulici Kuldové 38 v Brně Židenicích (Zábrdovicích). Zahájení společenského večera je od 18 hodin, samotné promítání začíná v 18:30 hodin a předpokládaný konec bude ve 21 hodin.

Původně měla být tato akce v indicko-nepálské restauraci Annapurna na ulici Josefské v Brně, ale majitelé na nás udělali veliký podraz. 4 dny před akcí nám zatelefonovali, že nám akci ruší, poněvadž tam mají nějakou firemní akci a to i přes to, že jsme měly restauraci 2 měsíce zabookovanou.

Z tohoto důvodu jsme museli v poslední chvíli celou akci přesunout, což se nakonec povedlo a těšíme se s vámi na skvělý večer s ochutnávkou veganských mňamek, bude pivko, čaj, káva a skvělá nálada.

Vchod do areálu školy bude otevřen z ulice Šámalová hned naproti fotbalovému hřišti u přechodu pro chodce. Postavíme tam vrátného 🙂 a cedulku.

 

 

Doprava městskou dopravou: šaliny (tramvaje) č. 2 a 3, zastávka Zabrdovická

Parkování: na ulicích Kuldova, Šámalova, nebo u městských lázní Zábrdovice mezi vojenskou nemocnicí a železničním mostem u Kauflandu.

Orientační bod: restaurace U Badinů (hned vedle je náš kancl) a přes ulici je škola, v níž bude promítání.

 

Těšíme se na Vás všechny!