Skvělá akce, na níž se sešlo 72 dospělých, 14 dětí a 10 psů. Páteční počasí se neskutečně vydařilo a dovolilo nám sehrát s dětmi malé fotbalové utkání, večer se lidé dozvěděli více o projektu NEPZ a následoval večer bubeníků v podání Aleše Hrbáčka a Hanky Sovišové. Nakonec jsme končili asi ve 4 hodiny ráno.

V sobotu nás po snídani čekal oficiální fotbalový zápas, na který se chlapi i malí kluci moc těšili a zatímco tátové s dětmi běhali za míčem za drobného deště, tak se dobrovolníci setkali se Zuzkou, která jim sdělila vše o letním dobrovolnickém pobytu v rezervaci Green Life. Následoval oběd a od 14 hodin velký sedmiboj pro kluky a malé i velké holky. Po několika hodinách neuvěřitelné legrace a soutěžního zápolení, jsme se pomalu chystali na večerní program, který byl v 18 hodin zahájen promítáním o projektu Green Life, vystřídala ho organizace For Tibet, která přiblížila lidem restaurování budhistických chrámů v indickém Ladaku, za pomoci Čechů a kolem 20 hodiny byl zahájen koncert kapely Zpocená Myš v podání Miry Stavěla a Libora Kováře z kapely Infernet. Skvělá zábava byla okořeněna o bubeníky, tamburíny a úžasným zpestřením byla baskytaristka Lenka a kytarista Marek Volf. Nakonec se po desáté večer chopil žezla zábavy Leon, který roztančil všechny přítomné v rytmu Salsy. Bujará veselice trvala opět asi do třetí hodiny ranní.

Samotná neděle již byla unavenější a vše se schylovalo k odjezdu za krásného slunného počasí.

Vanov 2015 se tedy opět nesmírně vydařil a my všichni se těšíme na 3. ročník v květnu v roce 2016! Jste všichni srdečně zváni!