Spolek Prales dětem se vydal s projektem Green Life na vánoční trhy napříč Českou republikou. Nejdříve naši skvělí spolupracovníci rozjeli celou osvětovou a propagační jízdu v Olomouci na Horním náměstí ve dnech 3. – 4. 12. Zde patří obrovský dík Věrce Hrubanové, Verči Karpíškové, Karlovi Černému, Zdeňkovi Karpíškovi, Jardovi Vymazalovi, Lence Pečánkové a Lucce Kulové.

Od 5. 12. pokračoval super tým Green Life na vánoční trhy v Praze na Staroměstském náměstí, kde zahájili spanilou jízdu Filip Novák s Maruškou Kovářovou, dále pokračovali Míša Havelková, Jakub Pilař, Alena Hosnedlová, Barbora Šulcová, Petr a Blanka Coubalovi, Kristýna Kovandová, Martina Rážová, Veronika Petrová, Adéla Jiřičková a Zuzka Tichánková.

 

Celá pražská vánoční propagace pokračuje v Praze až do 11. 12. a ve stejný den otevřeme další vánoční stánek na Dominikánském náměstí v Brně, kde setrváme až do 17. 12. 2017. 

Veškeré prodávané předměty jdou na podporu záchrany pralesa, čištění oceánu, či proti-pytlácké aktivity na Sumatře na projekty Green Life a Blue life. 

Děkujeme všem dobrovolníkům a spolupracovníkům, kteří se do této informační vánoční mise zapojili!!!