Máme za sebou rok 2016, který byl pro projekt Green Life mimořádně úspěšný a to především díky vaší úžasné morální i finanční podpoře.

Během 365 dní se podařilo otevřít výchovně vzdělávací centrum Tygří dům, rozjet proti-pytláckou hlídku Tygří komando, přivítat v rezervaci kolem 150 dobrovolníků, rozšířit rezervaci na 85.5 hektarů a získat vládní licenci na monitorování a ostrahu 2 000 km2 národního parku Gunung Leuser. Nelze nezmínit vybudování dobrovolnického centra Blue Life na ostrově Sikantang, založení indonéské neziskovky Yayasan Laut untuk Anak (YLUA), či vznik české neziskovky spolek Oceán dětem. Též vznikla partnerská neziskovka spolok Prales deťom na Slovensku. Co zbývá dodat? Snad jen to, že vám děkujeme za důvěru a unikátní spolupráci postavenou na osobní odvaze konat.

Přejeme Vám nádherný a smysluplný rok 2017 bez lekařů, civilizačních stresů a mediální demagogie. Zároveň Vám přejeme rok bez politické manipulace, rok přirozenosti, lásky a spolupráce na dobrých věcech. Přejeme Vám úspěch v práci, zdraví v rodině a radost na cestách po celém tomto nádherném světě, který musíme společnými silami chránit před chamtivostí, bezohledností a lhostejností.

 

Máme Vás rádi

Milan Jeglík a Zuzana Koloušková