Srdečně Vás zveme na báječný víkend na zámek Libchava, kde se bude ve dnech 4.-5.října 2014  konat Den Zvířat, pořádaný SPOLKEM PRALES DĚTEM.

Akce je otevřená pro malé i velké, pro ženy i muže, mladé i staré, tlusté i hubené, tedy pro všechny, kteří mají otevřenou duši a hledají cestu, jak se skutečně zapojit do ochrany deštných pralesů! Pozvánka platí pro všechny přívržence projektu a myšlenky Green Life, ale také pro ty, kteří se s ní chtějí teprve seznámit.

Budou zde zástupci Hnutí Duha a dalších organizací na ochranu zvířat a přírody, participuje na tom 269 a další organizace. Nebude chybět meditační hudba i super koncert, maškarní ples pro malé i velké, děti budou vyrábět masky, bude se malovat na obličej. Součástí bude i spousta skvělých přednášek a filmů, zpěv či tanec s mistry salzy Leonem a Saškou!

A protože se jedná o Den Zvířat, zajištěn bude veganský bufet.

Taktéž žádáme všechny návštěvníky, aby v tyto dny upustili o jakékoliv doplňky ze zvířat, které by se měly stát součástí maškarního plesu i mimo něj.

Nocovat se bude na nádvoří ve vlastních stanech nebo pod venkovním pódiem, tedy spacáky a karimatky sebou. Pro ty choulostivější lze zajistit ubytování ve vesnici.

 

Zámek Horní Libchava, okres Česká Lípa.

4.-5.října 2014

 

4.10. / průběh akce SOBOTA

10:00 hodin – slavnostní zahájení akce – Milan Jeglík a Zuzana Koloušková (Spolek Prales dětem)
10:30 hodin – přednáška Podmořský svět (Milan Jeglík – Spolek Prales dětem)
11:30 hodin – přednáška firmy Armed – Vybavení do skutečné divočiny
12:30 – 15:30 hodin – trh na nádvoří – otevřeno neziskovým organizacím se zaměřením na ochranu zvířat a přírody, oběd formou bufetu za podpory veganských kuchařů a hostitelů (Oběd bez krve)
16:00 hodin – beseda o živé stravě s Irenou G. Kupkovou a pozvanými hosty
17:00 hodin – 1. koncert – meditační hudba
18:30 hodin – přednáška Chráníme tygry – projekt Green Life
20:00 hodin – koncert s maškarním plesem pro děti i dospělé

5.10. / průběh akce NEDĚLE

10:00 – 14:00 hodin – koncert a soutěže pro děti, mládež, rodiče i seniory a soutěž o nejlepší masku
14:30 hodin – oficiální ukončení akce Libchava pro tygry

Výtěžek ze vstupného, nápojů, dražby zvířecích hraček a veřejné sbírky je určen na podporu projektu Green Life a výstavbu a vybavení Tygřího domu na Sumatře, kde vznikne první výchovně vzdělávací a informační středisko, o nutnosti ochrany tygra sumaterského a škola pro děti s výukou angličtiny a environmentální výuky. Cílová částka na vybudování Tygřího domu činí 500.000 Kč a zahájení výstavby by mělo být v dubnu 2015. Činnost Tygřího domu by měla být zahájena taktéž v roce 2015.

Vstupné 150,- Kč na dospělého, děti ZDARMA , RODINNÉ vstupné 250,- Kč dospělí a děti.

A2_LIBCHAVA PRO TYGRY