Srdečně Vás zveme na už několikátou akci pořádanou Spolkem Prales dětem, která se stejně jako minule uskuteční v rekreačním středisku Úsvit ve Vanově na Vysočině a to v termínu od 8.-10.5.2015.

Na akci jsou zvání nejen všichni příznivci projektu Green Life, dobrovolníci, pomocníci, děti, psi … ale i ti, kteří by se rádi dozvěděli o projektu více a nebo nás lépe poznali.

Ubytování je zajištěno v táborových chatkách po 4. K dispozici budeme mít celý areál, velkou  jídelnu jako společenskou místnost a za dobrého počasí nebude chybět ani venkovní táborák.

V plánu je bojovka pro děti, promítání a vykládání o projektu Green Life a o projektu NEPZ, dobrovolnické programy, tanec, hudba a třeba ještě něco přibude.

Letošního pohoštění se ujme úžasná vegetariánsko-veganská jídelna ŠAMBHALLA  z České lípy, která na všechny dny připraví pohoštění, které si bude každý zájemce moci zakoupit přímo na místě (večeře, snídaně, oběd, večeře a snídaně). Jídelníček bude brzy uveřejněn a určitě se bude na co těšit.

Šambhalu najdete je i na facebooku.

Parkování zajištěno v areálu.

_male

Cena za 3 dny a 2 noci je 500 Kč/osobu. V ceně není jídlo a případné zapůjčení přímotopu na chatku. 

Zájemci pište na email green.life@seznam.cz a ti z vás, kteří mají jasno, že se akce zúčastní, mohou rovnou poslat částku 500 Kč na číslo účtu: 3821832/0800 a do poznámky uveďte své jméno a GREEN LIFE PARTY.