Tak jako každý rok, tak ani letos nezahálíme a společně s báječnými dobrovolníky, kteří věnují svůj čas dobročinným aktivitám, jsme se díky nim mohli zúčastnit už tří festivalů/akcí.

Prvním místem byla akce v Praze, která se konala 7.4. pod názvem Planet Joy na Náplavce, kterou tradičně pořádá organizace Vegan Fighter. A hned za měsíc na to 1.5. , na stejném místě pak Planet Joy, stejně tak od Vegan Figter. Na obou akcích se tak návštěvníci krom významu rostlinné stravy, ochutnávek skvělého jídla, workshopů a přednášek mohli dozvědět i o nás, o našich aktivitách, jak se zapojit a nebo nás i podpořit. Akce se každoročně účastní tisíce lidí a je to jedna ze skvělých akcí, kdy je šance ukázat veřejnosti, že lze žít i bez krve, bez ubližování a s nadějí na lepší svět, kdy zvířata budou vnímána jako  rovnocenné bytosti a ne zdroje.

Děkujeme tímto Vegan Fighter za možnost být tu a především skvělým dobrovolníkům, bez kterých bychom to nezvládli. Jmenovitě: Aneta Tonzárová, Lenka Pečánková, Jan Holeček, Alex Hřivňák, Alena Bendová, Tereza Hušková, Jan Jírátko.

 

A třetím festivalem byla účast akci FESTIVAL ŽENÁM taktéž v Praze, kde jsme s info stánkem mohli díky Martě Štolfové, Kristýně Kovandové a Pavlíně Mixové seznámit ženy (nejen je),  s aktivitami našich spolků a jak se mohou zapojit v ochraně planety Země.

Děkujeme všem za zájem a podporu!