Díky všem za famózní večer a skvělou atmosféru v Praze v ARCHIPU, kde se včera odehrála tradiční přednáška projektu Green Life a zároveň i slavnostní zahájení, či otevření nového spolku Oceán dětem.

 

Tímto bychom Vám rádi představili nové webové stránky spolku Oceán dětem, kde se dozvíte spoustu informací nejen o projektu, ale i o ohrožení podmořského světa a všeho, co s tím souvisí. Věříme, že Vám tyto stránky otevřou nové obzory a pomohou najít cestu k harmonii a k společnému soužití nejen nás lidí, ale i zvířat a ostatních bytostí v podmořském světě… více na www.OCEANDETEM.CZ

 

 

Nejen že se sešlo velké množství skvělých lidí, ale mimo jiné se v rámci večera podařilo vydražit část krásných keramických listů z dílny SVČ Rosice u Brna, které vytvořily děti a děti s rodiči, krásný obraz Tygra od slečny Kamily Kucerkové ze Slovenska na podporu projektu a jeden z pěti ručně háčkovaných tygrů od paní Včelové.

Celkově se podařilo vydražit částku 15 430 Kč, který jde na výkup části pralesa, tedy na rozšíření rezervace Green Life.

 

Součástí večera bylo i skvělé veganské občerstvení pro hosty, kterého se chopili členové spolku Prales dětem CZ a SK a nově i Oceán dětem.

Ještě jednou všem moc díky za krásný večer!