Projekt NEPZ (Nejbohatší ekosystémy palanety Země) je v plném proudu a hned v prvních týdnech svého působení na školách obdržel několik finančních darů na záchranu pralesa pro projekt Green Life.

17.4.2015 MŠ Veleň a paní Rendeková pro pralesy 

Je to až neuvěřitelné, ale na základě výrobků ruční práce paní Rendekové z MŠ Veleň, se podařilo vybrat 4.500 Kč na záchranu 5ti arů deštného pralesa v ekosystému Leuser! Rodiče a přátelé školky se zapojili a podpořili paní Rendekovou a její snahu kupováním těchto předmětů! Díky této spolupráci společně zachránili 5 arů pralesa ve prospěch česko-indonéské rezervace Green Life na Sumatře , který dokáže denně vyrobit kyslíku pro 4.500 živých bytostí! Není to úchvatné? Tato prodejní akce pokračuje i nadále. Navíc děti ze školky sbírají plastová víčka na podporu další záchrany pralesa! Děti jdou příkladem dospělým! Děkujeme za aktivní přístup a pomoc pralesům!

Dne 9.4.2015 ZŠ Týnec nad Labem

ZŠ Týnec nad Labem se přidala k tisícům dalších zachránců deštného pralesa ve prospěch česko-indonéské rezervace Green Life, která vykoupeným pralesním pozemkům zajišťuje bezpečnost před kácením i pytláctvím. Žáci ZŠ Týnec nad Labem se složili ze sběru papíru a přispěli na záchranu 1 aru (10x10m) pralesaa tím jejich ar denně vyrobí kyslíku pro přibližně 900 živých bytostí, dětí, dospělých i zvířat. Tato škola má 300 žáků a tyto děti a mládež tím denně posílají do ovzduší kyslíku pro dalších 600 bytostí, tedy nejen pro sebe! Díky za skvělou spolupráci a odpovědný přístup k planetě Zemi.

30.3.2015 Nová škola z Prahy Dubeč se stala první školou letošním jarním kole projektu NEPZ a hned ze startu nejen, že zapojila všechny žáky, ale navíc nám na závěr předal jeden z žáků finanční dar v hodnotě 1.450 Kč. Tuto sumu daly dohromady všechny děti ze sběru papíru na záchranu pralesa. Co dodat? Snad jen, že velký dík a těšíme se na další spolupráci ve školním roce 2015/2016.

Všem školám moc děkujeme za víru v dobrou věc, za pomoc a za úžasnou spolupráci!