Oznamujeme Vám, že ode dne 29. září 2015 bude otevřena v Brně na ulici Šámalové č.p. 107 (hned vedle restaurace U Badinů) nová oficiální kancelář a informační centrum Spolku Prales dětem.

mgggg

Každý člověk se zájmem o problematiku ochrany divokých zvířat, deštných pralesů a oceánů zde nalezne informace o:

  • česko-indonéském projektu Green Life na Sumatře
  • dobrovolnických programech Green & Blue, na ochranu a poznávání deštných pralesů a oceánů
  • výchovně – vzdělávacím školním projektu NEPZ (Nejbohatší Ekosystémy Prales dětem), který učí děti a mládež skutečnému významu, realitě ohrožení a společné ochraně divoké přírody
  • poznávacím cestování a potápění v Indonésii
  • dobrovolnictví „Green tým“ v České republice

V kanceláři budou prodejné časopisy Green Life. Dále zde budou v prodeji dárkové certifikáty na záchranu 1 aru deštného pralesa, v rámci podpory a rozšiřování česko – indonéské, dětské pralesní rezervace Green Life na Sumatře. Budou se zde prodávat též dětské kartičky na záchranu metrů pralesa.

Přijďte si zachránit svůj ar, či metr pralesa a zároveň se dozvědět více o nevšední cestě za poznáním divoké přírody v džungli i pod mořskou hladinou.

Ve dnech 29. září – 2. října 2015 bude zahájen v kanceláři předprodej vstupenek na premiéru filmu PLANETA ZVÍŘAT, která se uskuteční 3. října 2015 od 20 hodin v kině Lucerna na ulici Minské v Brně. Promítání filmu bude součástí společenského večera se zajímavými hosty a losováním hlavní výhry o dobrovolnický pobyt na Sumatře.
Navíc se dne 3. října 2015 uskuteční vernisáž fotografií Zuzany Kolouškové s názvem Green Life. Výstava s vernisáží bude zahájena v sobotu od 16 hodin v kavárně ParkLane Cafe na ulici Lužánecké 4a (hned vedle Lužáneckého parku). Přijďte si prohlédnout krásné fotografie, osobně se seznámit s autorkou fotografií a členy Spolku Prales dětem. Součástí vernisáže bude ochutnávka kávy.

Příznivci Spolku Prales dětem jsou zváni dne 4. října 2015 na slavnostní nedělní otevření kanceláře a informačního centra Spolku Prales dětem v Brně na Šámalové ulici č. 107, které se uskuteční v neděli od 15 hodiny na Den Zvířat. Bude zde připravený malý raut a dozvíte se více o možnostech spolupráci a členství v brněnském dobrovolnickém Green týmu.

pozvánka