Jaro je v plném proudu a tak nezbývá než nezahálet a pozvat Vás na první veřejné akce, které jsem pro vás spolu s úžasnými pomocníky připravili na tento týden.

Hned v pondělí 3.4. od 18:00 h proběhne první veřejná přednáška s názvem MILUJEME ZEMI, ve Veleni u Prahy. Nebude chybět poutavé povídání, film z fotopastí a fotodoprovod. 

O den později, tedy 4.4. od 17:30 – 22:00 h bude v Brně probíhat benefiční akce BLEŠÁK PRO GREEN LIFE, který mají v rukou dvě úžasné bytosti, Hana Svobodová a Andrea Bártová. Celá akce proběhne v kavárně KAFE NA GAUČI, kam můžete donést věci, které nepoužíváte/nenosíte, ale je vám líto je vyhodit…no a na oplátku podpořit SLOW FASHION a zakoupit si zase něco, co vám padne do oka. Tedy neváhejte a přijďte podpořit skvělou věc a u toho si vypít i výbornou kávu :).

No a na závěr týdne pro změnu zase na druhé straně republiky vás srdečně zveme na další benefiční akci do Mostu, kde proběhne 6.4. od 17:00 h v Oblastním muzeu INDONÉSIE ČERNÁ A BÍLÁ pod taktovkou skvělých studentů z SPgŠ Most. Tato akce bude plná hudby, tance, fotografií, obrazů, výborného jídla a samozřejmě výtvarných prací studentů, které bude možno zakoupit a podpořit tak projekt GREEN LIFE. Akce bude i s krátkou přednáškou.

V závěru týdne 9.4.  v Brně v rámci Vegan festu budeme mít přednášku o projektu a to od  18:00 – 19:30 h. Nebude chybět ani stánek s reklamními předměty.

 

Tedy tento týden je opravdu bohatý a nezbývá než …NAVIDĚNOU 🙂