Zdravíme všechny příznivce projektu Green Life a přikládáme jednu důležitou aktualitu ohledně sponzorů, přispěvatelů, virtuálních strážců a jiných pozitivních duší, které nám pomáhají financovat a zviditelňovat náš společný projekt.

Jak jste si určitě všimli, tak několik sekcí není doposud obnoveno a aktualizováno. Jedná se hlavně o sekci se sponzory, příspěvky a jinými dary, které náš Spolek Prales dětem obdržel od začátku roku 2014.

Tedy Vám všem se omlouváme, za to, že jsme Vás doposud neuvedli na našem webu, jak jsme slibovali… Vše napravíme během měsíce září, kdy bude celý web doplněn, obnoven a hlavně bude zveřejněno kdo, jak a na co přispívá. Bude nová sekce s kontakty, zveřejníme hotové a nové stanovy a vše uvedeme na pravou míru, aby bylo vše ještě více jasnější a viditelnější. Mimo jiné se budou připravovat i transparentní účty, na kterých si budete moci vybrat přímou aktivitu podpory, která Vás bude zajímat

Všem Vám moc děkujeme za všechny Vaše dary, příspěvky, komentáře a hlavně psychickou podporu!!!

Ti z Vás, kterým chybí něco poslat, či najdete někde chybu nebo nebudete chtít být uvedeni, prosím neváhejte se nás obrátit, ať je vše v pořádku.

Děkujeme za pochopení a děkujeme za Vaši přízeň!!! Jen tak se nám všem daří to, co za námi už dnes stojí a bude přibývat.

Zuzana Koloušková