Vážení dobrovolníci, nezbývá než vám vřele poděkovat za letošní zimní pracovní dobrovolnické výkony, poněvadž jste na projektu Green Life zanechali nejen skvěle vykonanou práci, ale také kousek své duše. Na rozdíl od letních turnusů 2017, kdy se některé situace vyhrotily v nepochopení projektu a naší činnosti u některých dobrovolníků, tak letošek je skvělý. Lidé souzní, pomáhají, chápou a zapojují se v terénu rezervace Green Life. Nejen prosekávání stezek, nošení dřeva, či péče o kempy, ale také hlídková činnost, monitorování rezervace, dobrovolnické Tygří hlídky s Alim, či sběr dat z fotopastí.

To vše bylo součástí dobrovolnické činnosti. Hlavní perlou bylo zapojení dobrovolníků do monitorovací mise korunového stromového patra, které se mimořádně podařilo. 

Prostě se to letos v zimě mimořádně povedlo a my se už nyní těšíme na letní dobrovolnické programy, které začínají již v polovině května a končí v září 2018. Stále jsou volná místa, ale pomalu se to zaplňuje, tak neváhejte příliš dlouho!