PETICE

Home/PETICE

PETICE ZA ZÁKAZ DOVOZU TROFEJÍ ZVÍŘAT DO ČR

SPOLEK PRALES DĚTEM SE PŘIPOJUJE K TÉTO PETICI

 Vyzýváme občany České republiky, aby se připojili k této petici, podepisovali ji a vytvořili ve svých regionech kapitánské buňky, které budou petici šířit a vytvářet petiční místa a petiční stolky tam, kde se shromažďují lidé a příznivci ochrany přírody a zvířat.

O co vlastně jde?

Trofejoví lovci jsou lidské kreatury, které pro zábavu zabíjejí vzácná zvířata na všech kontinentech, aby si jejich části těl jako hlavy, rohy, paroží, kly, či celé vycpaniny, mohli vystavovat ve svých rezidencích za účelem posílení vlastního nemocného ega a impotence empatie.

V České republice existuje několik cestovních loveckých agentur, které nabízejí svým klientům lovecká safari do celého světa a především na africký kontinent. Zde si tito lidé za vysoké finanční obnosy mohou zabít „svoji trofej“ a nechají si ji poslat do České republiky, kde jim preparátoři jejich oběť vypreparují pro účely „výstavy“ zavražděného zvířete.

Jedním z propagátorů trofejových lovů je česká ubožačka Michaela Fialová z Litoměřic, která se věnuje „modelingu“ na mrtvých tělech zvířat a prezentuje se jako trofejový lovec. Jedním z jejich sponzorů je Česká Zbrojovka. V roce 2015 byla tato laciná nekrofilní modelka pozvána na akademickou půdu Univerzity Mendelu, kde byla označena za externí lektorku a byla zde některými členy sboru uvítána jako celebrita. Proti vstupu této nemorální a ubohé bytosti jsme organizovali dvě demonstrace.

PETICE 2016 – 2017

Máme rok a půl na získání maximálního počtu hlasů, abychom podpořili misi organizace Wild Africa – Save African Animals a jejího předsedu Radka Klimeše, který se již několik let snaží přesvědčit české poslance a politiky k zákazu dovozu trofejí do České republiky. Nyní spouštíme tuto petici, abychom dali na vědomí, že jako občané České republiky nesouhlasíme s dovozem trofejí lovem ohrožených vzácných zvířat do naší vlasti. Vyzýváme ke globální odpovědnosti za udržení biodiversity na planetě Zemi a za přežití divokých druhů zvířat, která se vzhledem ke své vzácnosti a ohrožení nemohou zobchodovat pro tak zvrácenou zábavu, jako je právě trofejový lov.  

MATERIÁLY KE STAŽENÍ ZDE: