Podpoř projekt Green Life 

Spolek Prales dětem financuje projekt Green Life, aniž by požíval jakýchkoli systémových dotací a odmítá podporu organizací a firem, které životní prostředí evidentně a cíleně ničí (obchodování se dřevem, zvířaty, palmovým olejem…). Snažíme se jít cestou osobního příkladu a spolupráce s lidmi a dětmi, které cítí, že planeta Země potřebuje naše probuzení.

Je na každém z nás, jak budeme ochotni podpořit čistý a poctivý projekt Green Life, který vytváří světový příklad veřejné ochrany deštných pralesů a ohrožených druhů zvířat.

Cílem našeho konání není pouze přesvědčit lidi k finanční podpoře projektu Green Life, ale především ukázat cestu osobní i společenské změny myšlení ve vztahu k přírodě a zvířatům.

Projekt Green Life nemůže fungovat bez finanční podpory, ale podmínky pro život na Zemi nemohou dlouhodobě existovat, pokud lidský druh nezmění svůj postoj k životu, stravování, nakupování, výchově dětí a vzdělávání, prostě ke každodennímu životu.

Jít příkladem je základ společenské změny. Nikdy v tom nebudete sami, poněvadž se vždy najde někdo, kdo vaši cestu ocení a přidá se k Vám…

OSOBNÍ ZMĚNA

Obrovskou pomocí ku prospěchu celku je změna stravovacích návyků, tedy omezení živočišných produktů, obalových materiálů, naprostou nutností je přechod na používání recyklovaných materiálů, včetně toaletního papíru. Nepodporujme firmy a společnosti, které se vědomě podílejí na devastaci životního prostředí atd… více se dozvíte na naší nově vzniklé stránce zde. (připravujeme, prosím o strpení)

ZACHRAŇ PRALES 

  •  900 Kč + 38 Kč poštovné a balné (nebo 75 Kč měsíční stálý bankovní příkaz) – každý z Vás může zachránit svůj AR deštného pralesa ve prospěch rozšíření rezervace Green Life na Sumatře, která je světovým příkladem spolupráce lidí na ochraně světového přírodního dědictví deštných pralesů a ohrožených druhů zvířat. Více o záchraně pralesa zde.
  • TRANSPARENTNÍ ÚČET ZACHRAŇ PRALES: 2000885303 / 2010

PODPOŘ TYGŘÍ HLÍDKU

KUP SI ORIGINÁLNÍ TRIČKO

KUP SI PLACKU

kup si placku Green Life a podpoř provoz Spolku Prales dětem a ochranu divokých druhů zvířat na Sumatře.

  • velká placka 50 Kč (44 mm)
  • malá placka 35 Kč (25 mm)

Více info na info@pralesdetem.cz

  • podporujte Blue Patrol – min. trvalý příkaz na 100 Kč/ měsíčně nebo jednorázová podpora

  • ZASPONZORUJTE partnerskou fotopast pro Oko Země v hodnotě 3 800 Kč

  • PODPOŘTE NÁS HMOTNÝM DAREM, či službou v rámci svých možností.

  • Důležitou pomocí je i PODPORA CHODU spolku Prales dětem jako takového

  • MÁTE JINÝ NÁPAD? Dejte nám o něm vědět