Podpora projektu přes naše partnery: 

Pokud by jste chtěli podpořit projekt i jinak než v rámci naší nabídky a možností, můžete si zakoupit něco u našich partnerů a tím podpoříte i nás: 

Nano Energies, a.s. je česká technologická společnost, která poskytuje energetická řešení založená na nejnovějších technologiích a principu trvalé udržitelnosti. Od roku 2017 podporují Green Life. Kromě jednorázové podpory pro Green Life, kterou jsme letos získali, od nich můžete odebírat zelenou energii i Vy, tedy elektřinu, čímž podpoříte také záchranu pralesa. Pokud se přihlásíte k odběru elektřiny přes tento prolink, budete tím svojí spotřebou energie podporovat projekt Green Life na Sumatře a udržitelnou energii v České republice. Jedná se o 50 kč za 1 MWh pro projekt Green Life. Více o Nano Energies, a.s. zde. 

Vážní zájemci o odběr či výrobu zelené elektřiny mohou jednoduše vyplnit krátký kontaktní formulář, na který se dostanou přes následující speciální odkaz:

https://www.nanoenergies.cz/zelenaelektrina/?partner=qLirrtrVytrK#kontakt

Mladý kokos

Firma Mladý kokos na podzim roku 2017 zahájila podporu spolku Prales dětem a jeho projekt Green Life na Sumatře, především záchranu pralesa. Rozhodla se, že 1% ze zisku půjde na záchranu pralesa. Jste li fanoušky kokosu, určitě neváhejte zakoupit u nich, podpoříte tím i nás. 

Restaurace WildCook z České Lípy podporuje projekt Green Life prodejem Muffinů bez palmového oleje. Z každého prodaného Muffinu jde 9 kč na záchranu 1 m2 pralesa na Sumatře. Tato restaurace taktéž upustila od smažení na palmovém oleji.

Dejte si zde muffina a zachraňte metr pralesa. 

 

Justýni pro zvířata z.s.

zakoupením některého z ručně vyráběných výrobků pro psy a kočky podpoříte nejen neziskovou organizaci Justýni pro zvířata, která se zabývá charitativní pomocí pro opuštěná a týraná zvířata ale i nás, poněvadž Justýni na základě prodaných výrobků podporují záchranu deštného pralesa… Tedy čím více prodaných přetahovadel nebo třeba tenisáků, tím více metrů pralesa 🙂

Více se dozvíte zde: JUSTÝNI PRO ZVÍŘATA z.s.  nebo na facebook stránce: https://www.facebook.com/events/370079316435426/

Happy Mary je kosmetika vedoucí k úplnému minimalismu, přesto ale dopřává nevídaný luxus Vaší pleti. Malá výrobna spolupracuje s vědecko-technickým institutem V Českých Budějovicích, vyvinula a nechala si patentovat speciální postup při zpracování surovin. Klade velký důraz na původ surovin, tak aby nepřispívala k devastaci planety, netestuje na zvířatech, produkty jsou veganské a obaly vratné. Navíc majitelé nadšeně podporují rozšiřování a ochranu rezervace Green Life.

Z každé objednávky s heslem PRALES DETEM půjde 20% z ceny na podporu pralesa..